Pieteikuma forma 2015

Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs (LMC) aicina māksliniekus un mākslinieku grupas pieteikt idejas starptautiskajam laikmetīgās mākslas festivālam "Survival K(n)it 7”! 2015. gada festivāls tiks veidots kā izstāžu un pasākumu kopums, sadarbojoties ar vairākām starptautiskām un lokālām kultūras institūcijām. "Survival K(n)it 7" izstādes tematisko ietvaru iezīmēs “mazo lietu”, ierastu ikdienas darbību un to ietekmes apjaušana un analīze, meklējot cēloņsakarības starp it kā nesvarīgām ikdienišķām nodarbēm un lielajiem naratīviem.

LMC vedina palūkoties uz ikdienas audumu un mazo lietu “horeogrāfiju”, kas var ietekmēt globālus procesus, aicinot domāt par katra indivīda atbildību un sadarbību ar apkārtējiem.

Lai pieteiktos dalībai festivālā, augšupielādē pieteikumu zemāk esošajā formā! Pieteikums sastāv no:

  1. pieteikuma anketas, kuru iespējams lejuplādēt  šeit (viens fails),
  2. sava CV un/vai portfolio (viens fails),
  3. vizuāliem materiāliem, kas atspoguļo festivālam iesniegto ideju vai savu iepriekšējo mākslas darbu vizualizācijas (viens fails).


NB! Kopējais augšupielādējamo failu apjoms nedrīkst pārsniegt 8MB.

Ideju pieteikumus dalībai festivālā "Survival K(n)it 7" gaidīsim līdz 1. martam, pulksten 23:59. Par rezultātiem ziņosim marta beigās. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstiet uz santa.micule@lcca.lv